طراحی سایت

طراحی سایت|طراحی وب سایت|طراحی وب

طراحی سایت

طراحی سایت|طراحی وب سایت|طراحی وب

شرکت فناوری اطلاعات وبیم با سابقه 12 ساله در حوزه ی طراحی سایت و برنامه نویسی انواع مختلف وب سایت، طراحی پورتال اینترنتی و سایت های سفارشی، حرفه ای و خدمات بهینه سازی سایت در تمام ایران با بیش از 1200 مشتری و نمونه کار طراحی سایت با مرکزیت تبریز ارائه خدمات می نماید. تمامی خدمات طراحی سایت ، سئو سایت ، برندینگ و بازاریابی اینترنتی و آموزش های مدیریت سایت همگی به صورت مجازی و از راه دور انجام میگیرد. وبیم سعی برآن دارد تا با آموزش و آسان کردن مدیریت وب سایت ها برای کاربران و مشتریانش نگرانی مشتریان از مدیریت سایت های خود را از بین ببرد همچنین در ارائه بسته ای طراحی سایت ارزان با بیش از 300 قالب جدید و روز اروپایی جواب گوی تمامی سلیقه های ایرانی و حتی خارجی به طوری که هم اکنون وبیم از کشور های استرالیا،اسپانیا، انگلستان دارای مشتری میباشد. شرکت طراحی سایت وبیم با ارائه خدمات بهینه سازی سایت ، ثبت دامنه و میزبانی و همچنین خدمات پشتیبانی وب سایت به وسیله بسته های پشتیبانی خیال مشتریان خود را از مدیریت سایت خود راحت می نماید.

اهمیت سئو یا بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو برای جذب بازدید کننده بسیار زیاد است؛ از اهداف اصلی اکثر کسب و کارها و صاحبان وب سایت، جذب ترافیک می باشد. به دلیل این که موتورهای جستجو نقش بسیار مهمی در افزایش بازدیدکننده دارند، بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو تأثیر بسزایی در فرآیند افزایش ترافیک سایت خواهد داشت به همین دلیل است که مدیران سایت ها هزینه و وقت زیادی را صرف این کار می کنند.

بسیاری از تازه واردها در زمینه طراحی سایت از خود می پرسند که آیا می توان با بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، رنکینگ سایت را افزایش داد؟ 

افرادی که با بهینه سازی سایت سر و کار دارند می گویند هنوز جا برای بالا بودن در صفحات جستجو وجود دارد؛ در واقع شما می توانید با استفاده از خدمات بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو و یا بکارگیری چند مهارت، به تنهایی رنکینگ سایت خود را بالا ببرید.

امکان رنکینگ بالا در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر بدون سرمایه گذاری زمانی و یا مالی میسر نخواهد بود. در حقیقت هیچ حقه معجزه آسایی وجود ندارد تا بتوانید با استفاده از آن رنکینگ را افزایش دهید؛ حداقل نه بر یک پایه ثابت.

تعداد بسیار زیادی متخصص وجود دارند که به ازاء مبالغی، به شما حقه هایی تقلبی برای بهینه سازی موتورهای جستجو ارائه می دهند که این امر سبب افزایش ترافیک سایت شما برای مدتی کوتاه و زود گذر خواهد شد. پس سعی کنید از ابهامات و مواردی که به آن اطمینان ندارید دوری کنید و همچنین از استفاده از لینک های نامرئی و مخفی، صفحات آیینه ای و هر نرم افزار دیگری که برای حقه زدن به گوگل و هر موتور جستجوی دیگری استفاده می شود اجتناب کنید و سعی نکنید که چشمان گوگل را روی این مسائل ببندید.

استفاده از روش ها قانونی بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، وقت و تلاش بیشتری را می طلبد، ولی در عوض شما دیگر در خطر حذف شدن از لیست موتورهای جستجو نیستید. پس سعی کنید از خدمات سئو امن استفاده کنید تا از حضور سایت خود در لیست گوگل و دیگر موتورهای جستجو مطمئن شوید.

البته شما به تنهایی هم می توانید با استفاده از چند نکته، از پس بهینه سازی سایت خود بر آیید.

این مسیر نه تنها ارزان تر است، بلکه امن تر نیز خواهد بود.

امن تر؟

به این دلیل امن تر است که وقتی شما مسئولیت بازاریابی بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو را به شخصی واگذار می کنید، کنترل در بعضی موارد، از دستتان خارج می شود. حال اگر آن شخص بخواهد حقه های جدید خود را بر روی سایت شما امتحان کند، سایت شما با خطراتی مواجه می شود که ممکن است به شکست ختم شود.

نائل آمدن به رنکینگ بالای موتورهای جستجو ممکن است بسیار آسان تر از چیزی باشد که شما فکر می کنید. بهترین راه برای بهبود افزایش ترافیک سایت، آن است که هر چه موتورهای جستجو می گویند را انجام داده و هر چه می خواهند را به آنها بدهید. در این صورت می توانید انتظار داشته باشید که از جانب موتورهای جستجو ترافیک مورد نظر خود را دریافت کنید.

تمام راه هایی که در مقاله های پیشین گفته شده و در مقاله های بعدی گفته خواهد شد، مهارت هایی است که به شما کمک می کند که به تنهایی بهینه سازی سایت خود را انجام دهید. این راهکارها برای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو بسیار مؤثر خواهد بود و باعث افزایش ترافیک سایت می شود. 

  • webim webim