طراحی سایت

طراحی سایت|طراحی وب سایت|طراحی وب

طراحی سایت

طراحی سایت|طراحی وب سایت|طراحی وب

شرکت فناوری اطلاعات وبیم با سابقه 12 ساله در حوزه ی طراحی سایت و برنامه نویسی انواع مختلف وب سایت، طراحی پورتال اینترنتی و سایت های سفارشی، حرفه ای و خدمات بهینه سازی سایت در تمام ایران با بیش از 1200 مشتری و نمونه کار طراحی سایت با مرکزیت تبریز ارائه خدمات می نماید. تمامی خدمات طراحی سایت ، سئو سایت ، برندینگ و بازاریابی اینترنتی و آموزش های مدیریت سایت همگی به صورت مجازی و از راه دور انجام میگیرد. وبیم سعی برآن دارد تا با آموزش و آسان کردن مدیریت وب سایت ها برای کاربران و مشتریانش نگرانی مشتریان از مدیریت سایت های خود را از بین ببرد همچنین در ارائه بسته ای طراحی سایت ارزان با بیش از 300 قالب جدید و روز اروپایی جواب گوی تمامی سلیقه های ایرانی و حتی خارجی به طوری که هم اکنون وبیم از کشور های استرالیا،اسپانیا، انگلستان دارای مشتری میباشد. شرکت طراحی سایت وبیم با ارائه خدمات بهینه سازی سایت ، ثبت دامنه و میزبانی و همچنین خدمات پشتیبانی وب سایت به وسیله بسته های پشتیبانی خیال مشتریان خود را از مدیریت سایت خود راحت می نماید.

پنجشنبه, ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۴۱ ق.ظ

گرافیک طراحی سایت

گرافیک طراحی سایت

هر فرد زمانیکه برای خرید به یک فروشگاه میرود در هنگام خرید علاوه بر نوع جنس و کیفیت کالا به ظاهر و زیبایی آن نیز اهمیت می دهد و علاقه دارد که کالایی را که خریداری می کند  از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند از آن کالا نهایت استفاده را ببرد.

در فرایند طراحی سایت نیز یکی از مهمترین و اساسی ترین اصول و قواعد نوع گرافیک وب سایت می باشد که باعث جذب کاربران و بازدید کنندگان از وب سایت می شود. گرافیک طراحی سایت همان زیبایی وب سایت است که باعث جلب توجه بازدیدکنندگان از وب سایت می شود و همچنین  باعث محبوبیت وب سایت در میان کاربران اینترنت می شود.

توجه داشتن به نوع طرح ورنگ وب سایت در هنگام طراحی سایت یکی از اصول اولیه و مهم وب سایت می باشد که طراحان باید به این امر اهمیت بسیاری بدهند و گرافیک وب سایت را نسبت به کاربرد سایت و علایق کاربران طراحی کنند تا بازدید کنندگان از وب سایت رضایت کامل داشته باشند. این مهم زمانی محقق می شود که نیاز ها و علایق کاربران را شناخته و کاربرد سایت را با این نیاز ها تطابق داده و وب سایت را طراحی نمایید

  • webim webim