طراحی سایت

طراحی سایت|طراحی وب سایت|طراحی وب

طراحی سایت

طراحی سایت|طراحی وب سایت|طراحی وب

شرکت فناوری اطلاعات وبیم با سابقه 12 ساله در حوزه ی طراحی سایت و برنامه نویسی انواع مختلف وب سایت، طراحی پورتال اینترنتی و سایت های سفارشی، حرفه ای و خدمات بهینه سازی سایت در تمام ایران با بیش از 1200 مشتری و نمونه کار طراحی سایت با مرکزیت تبریز ارائه خدمات می نماید. تمامی خدمات طراحی سایت ، سئو سایت ، برندینگ و بازاریابی اینترنتی و آموزش های مدیریت سایت همگی به صورت مجازی و از راه دور انجام میگیرد. وبیم سعی برآن دارد تا با آموزش و آسان کردن مدیریت وب سایت ها برای کاربران و مشتریانش نگرانی مشتریان از مدیریت سایت های خود را از بین ببرد همچنین در ارائه بسته ای طراحی سایت ارزان با بیش از 300 قالب جدید و روز اروپایی جواب گوی تمامی سلیقه های ایرانی و حتی خارجی به طوری که هم اکنون وبیم از کشور های استرالیا،اسپانیا، انگلستان دارای مشتری میباشد. شرکت طراحی سایت وبیم با ارائه خدمات بهینه سازی سایت ، ثبت دامنه و میزبانی و همچنین خدمات پشتیبانی وب سایت به وسیله بسته های پشتیبانی خیال مشتریان خود را از مدیریت سایت خود راحت می نماید.

چهارشنبه, ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۰۲:۵۲ ب.ظ

طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون

در یک طراحی سایت مزون شما می توانید نمونه کار های خود را قرار دهید. مهم نیست فروشگاه شما در کجای شهر قرار داردمهم این است در این امکان شغل خودتان را تقویت کنید فقط با سایت این کاربرای شما سهل آسان گردد.طراحی سایت برای صاحب های که مزون دارندو خواهان درخشش مزون خود هستن از طریق وب سایت این امکان رابرای شما فراهم می کنیم.
مدیریت مزون از جمله مشاغلی است که نیاز به یک طراحی سایت زیبا و جذاب دارد .مهم نیست مزون شما مزون لباس عروس باشد یا مانتو و یا …. بلکه نکته اصلی این است که مدیران مزون ها و حتی طراحان لباس می توانند کارهای قابل شما را به صورت اینترنتی در وب سایت مزون شما به نظاره بشینند.
از مزیت های طراحی سایت مزون این است که  فروشگاه شما چه در مکان های پر تردد اصلی شهر و چه در محل های دور افتاده و کم رنگ واقع شده باشد ، در هر دو صورت می تواند درقالب جادوئی وب دیده شود.
مدیران مزون ها می توانند ، دستاورد های جدید طراحان خود را هر روز در معرض دید کاربران قرار دهند ، این امکان برای کسانی فراهم است که هر روز در فضای مجازی به دنبال مدل لباس می گردند .وما باطراحی سایت مزون شما راجز پرطرفدارمزون دار ها می کنیم..
یکی از تدابیری که طراحان سایت برای سایت شما در نظر دارنداین است که کارهای شما کپی برداری نشود از روی مدل لباسهایتان کپی نکنن لازم است یکی از مشتریان ما شوید تا این امکان را برایتان طراحی کنیم. و حتی با ورود به فصل جدید محدودیت لباس های فصل های قبل برداشته می شود تا همه بتوانند از طرح ها ی جدیددیدن نمایند که تمامی این خدمات توسط مدیریت سایت قابل تنظیم است .این ایده هایی ست که ما با اشتیاق کامل برای شما کارفرمایان عزیز در نظر گرفته ایم ، اگر الگوی خاصی برای کسب و کارتان در ذهن دارید می توانید با در میان گذاشتن با ما سایتتان را با کیفیتی غیر قابل تصور در صفحه وب سایتتان مشاهده نمائید

  • webim webim