طراحی سایت

طراحی سایت|طراحی وب سایت|طراحی وب

طراحی سایت

طراحی سایت|طراحی وب سایت|طراحی وب

شرکت فناوری اطلاعات وبیم با سابقه 12 ساله در حوزه ی طراحی سایت و برنامه نویسی انواع مختلف وب سایت، طراحی پورتال اینترنتی و سایت های سفارشی، حرفه ای و خدمات بهینه سازی سایت در تمام ایران با بیش از 1200 مشتری و نمونه کار طراحی سایت با مرکزیت تبریز ارائه خدمات می نماید. تمامی خدمات طراحی سایت ، سئو سایت ، برندینگ و بازاریابی اینترنتی و آموزش های مدیریت سایت همگی به صورت مجازی و از راه دور انجام میگیرد. وبیم سعی برآن دارد تا با آموزش و آسان کردن مدیریت وب سایت ها برای کاربران و مشتریانش نگرانی مشتریان از مدیریت سایت های خود را از بین ببرد همچنین در ارائه بسته ای طراحی سایت ارزان با بیش از 300 قالب جدید و روز اروپایی جواب گوی تمامی سلیقه های ایرانی و حتی خارجی به طوری که هم اکنون وبیم از کشور های استرالیا،اسپانیا، انگلستان دارای مشتری میباشد. شرکت طراحی سایت وبیم با ارائه خدمات بهینه سازی سایت ، ثبت دامنه و میزبانی و همچنین خدمات پشتیبانی وب سایت به وسیله بسته های پشتیبانی خیال مشتریان خود را از مدیریت سایت خود راحت می نماید.

چهارشنبه, ۱۹ فروردين ۱۳۹۴، ۰۹:۴۸ ق.ظ

بهبود طراحی وب سایت

بهبود طراحی وب سایت

استفاده از معیارهای کمی اطلاعاتی، راهیابی، و جنبه های گرافیکی وب سایت، اهداف یک جستجوگر کیفی برای کمک به طراحان غیر حرفه ای برای بهبود بخشیدن به سایت هایشان:

وب سایت های با طراحی سایت ضعیف می تواند منجر به بهره وری و درآمد از دست رفته شود. این پرسش که چگونه به طراحی وب سایت های اطلاعاتی بهبود ببخشیم؛ حائز اهمیت است. اگرچه اکثر وب سایت های برجسته توسط شرکت های حرفه ای ایجاد شده اند، بسیاری از سایت های کوچکتر نیز توسط افراد با آموزش و تجربه طراحی کم طراحی شده اند. به عنوان نتیجه، وب سایت ها با دستیابی محلی، از جمله کسانی که متعلق به سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کارهای کوچک هستند، اغلب با قابلیت استفاده عام می باشند.

به عنوان بخشی از پروژه وب تانگو، ما رویکردهای خودکار را برای کمک به طراحان برای بهبود بخشیدن به سایت هایشان بررسی کردیم. هدف ما ایجاد یک ابزار محاوره ای است که به هدایت گاه و بی گاه سازندگان وب سایت کمک می کند تا از طراحی های بد دور شده و به سوی بهتر شدن – ابزار جستجوگر کیفی، مشابه جستجوگر دستور زبان در پردازنده یک کلمه، حرکت کنند. چیزی که کار ما را از بقیه متفاوت می کند این است که این ابزار بر اساس معیار های تجربی بدست آمده از بیش از هزاران وب سایت می باشد. ما این معیارها را که جنبه های اطلاعاتی و گرافیکی یک وب سایت را توصیف می کند ، به پروفایل هایی برای انواع سایت ها تبدیل می کنیم. ابزار اولیه طراحی و بررسی، از این پروفایل ها برای ارزیابی طرح های وب سایت استفاده می کند؛ و نسخه های آینده آن نیز پیشرفت های طراحی را نشان خواهد داد. بسیاری از ابزارهای نرم افزاری شرح داده شده در این مقاله به صورت آنلاین در سایت Webtango.berkeley.edu موجود می باشند.

صفحه وب و تدابیر سایت:

رابط کاربری وب سایت یک ترکیب پیچیده از متن، لینک ها، عناصر گرافیکی، قالب بندی، و جنبه های دیگری است که بر کیفیت کلی سایت تاثیر می گذارد. در نتیجه، طراحی وب سایت مستلزم مجموعه گسترده ای از فعالیت ها برای پرداختن به جنبه های گوناگون می باشد.

  • طراحی اطلاعات بر شناسایی و گروه بندی آیتم های محتوا و برچسب های در حال توسعه برای منعکس کردن ساختار اطلاعات سایت متمرکز شده است.
  • طراحی صفحه بندی طراحی سایت حرفه ای بر توسعه مکانیزم (مانند لینک ها) برای تسهیل ارتباط متقابل با ساختار اطلاعات تمرکز یافته است.
  • طراحی گرافیکی بر معرفی تصویری تمرکز یافته است.
  • طراحی تجربه ای هر سه این دسته بندی ها را به خوبی خواص در برگرفته است که تجربه کلی کاربر را تحت تاثیر قرار می دهد (زمان دانلود، تبلیغات، پنجره های مخرب و غیره).

همه اجزای طراحی مستلزم برخی تحقیق ها و تجزیه و تحلیل ها به وظایف است که احتمال دارد کاربران انجام دهند. اطلاعات، صفحه بندی، گرافیک، و طراحی تجربه ای در شکل زیر نمایش داده شده است.

  • webim webim